Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Adapark Rekreasyon Alanı

YOLBUL (NAVIGATION)
Adapark Rekreasyon Alanında Tarihi Çarşamba Evi ve Emirhan Çeşmesi gibi yapıları kapsayan Tarihi Çarşamba Meydanı, karşılama meydanı, tören alanı, restoranlar, gençlik merkezi, mescit, spor alanları, hamam, kafeterya, çocuk oyun alanları, çim sahalar, genlik merkezi ile mesire alanları bulunmaktadır.
Yeni Karayolu Köprüsünün bağlantı yollarının açılmasıyla, köprü ile adapark arasında kalan alanda yeni peyzaj alanları oluşturularak yürüyüş ve yeni araç yolları ile birlikte yapımı tamamlanarak kullanıma açılmıştır.


Adapark Recreation Area was established by local municipality with the aim of creating a green space inside the town. The area covers a number of facilities such as traditional Carsamba houses, Turkish bath, sports facilities, pathways, cafes, and picnic areas.

عربى
منطقة Adapark الترفيهية التي أنشأتها البلدية المحلية بهدف إنشاء مساحة خضراء داخل المدينة. تغطي المنطقة عددًا من المرافق مثل منازل كارشمبا التقليدية ، والحمام التركي ، والمرافق الرياضية ، والمسارات ، والمقاهي ، ومناطق التنزه.

Française
Adapark Aire de loisirs établie par la municipalité locale dans le but de créer un espace vert à l'intérieur de la ville. La zone couvre un certain nombre d'installations telles que des maisons traditionnelles de Çarşamba, un bain turc, des installations sportives, des sentiers, des cafés et des aires de pique-nique.

Espanol
Adapark Área de recreación establecida por el municipio local con el objetivo de crear un espacio verde dentro de la ciudad. El área cubre una serie de instalaciones, como casas tradicionales de Çarşamba, baño turco, instalaciones deportivas, senderos, cafés y áreas de picnic.

Pусский

Зона отдыха Адапарк создана местным муниципалитетом с целью создания зеленой зоны внутри города. Район включает в себя ряд объектов, таких как традиционные дома Каршамба, турецкая баня, спортивные сооружения, дорожки, кафе и места для пикника.


Adapark Rekreasyon Alanı'nda Tarihi Çarşamba Evi, Emirhan Çeşmesi gibi yapıları kapsayan Tarihi Çarşamba Meydanı, Karşılama Meydanı, Tören Alanı, Restoranlar, Gençlik Merkezi, Mescit, Spor Alanları, Hamam, kafeterya, Çocuk Oyun Alanları, çim sahalar, genlik merkezi ile mesire alanları bulunmaktadır.
Yeni Karayolu Köprüsünün bağlantı yollarının açılması ile köprü ile adapark arasında kalan alanda yeni peyzaj alanları oluşturularak yürüyüş ve yeni araç yolları ile birlikte yapımı tamamlanarak kullanıma açılmıştır.