Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi

YOLBUL(NAVIGATION)

Samsun Atakum İlçesi Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13,176 m2’lik koruluk alanın 1896 m2’lik bölümünde Kent Park ve Kültür Merkezi yer almaktadır. Proje bodrum, zemin ve birinci kat olmak üzere üç katlı olup toplam inşaat alanı 6885 m2’dir. 

Bu alanda 9 adet sanatçı soyunma odası(duş, tuvalet ve lavabolarıyla birlikte), prova odası, 12 adet atölye, özel konuk salonu, 517 koltuklu ana tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, 7 adet derslik ve 75 araçlık açık otopark bulunmaktadır.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde ve Samsun genelinde gerçekleştirilen etkinlikler için lütfen tıklayınız.

Atakum Metropolitan Municipality Art Center is located nearby the sea on a 6885 m2 area. Besides a number of facilities in it, the art center has 2 halls one with 517 seats and the other with 201 seats for main theatre hall and children theatre hall respectively.

عربى
يقع مركز الفنون التابع لبلدية أتاكوم متروبوليتان بالقرب من البحر على مساحة 6885 متر مربع. إلى جانب عدد من المرافق فيه ، يحتوي المركز الفني على صالتين واحدة بها 517 مقعدًا والأخرى بها 201 مقعدًا لقاعة المسرح الرئيسية وقاعة مسرح الأطفال على التوالي.

Française

Le centre d'art de la municipalité métropolitaine d'Atakum est situé à proximité de la mer sur une superficie de 6885 m2. Outre un certain nombre d'installations, le centre d'art dispose de 2 salles, l'une de 517 places et l'autre de 201 places pour la salle de théâtre principale et la salle de théâtre pour enfants respectivement.

Espanol
El Centro de Arte del Municipio Metropolitano de Atakum está ubicado cerca del mar en un área de 6885 m2. Además de una serie de instalaciones, el centro de arte tiene 2 salas, una con 517 asientos y la otra con 201 asientos para la sala de teatro principal y la sala de teatro infantil, respectivamente.

Pусский

Центр искусств столичного муниципалитета Атакум расположен недалеко от моря на площади 6885 м2. Помимо ряда помещений, в арт-центре есть 2 зала, один на 517 мест, а другой - на 201 место, соответственно, для главного и детского театрального зала.