Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Orta Karadeniz Kariyer Fuarı (OKAF'2024)

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda düzenlenen Bölgesel Kariyer Fuarları ile üniversiteler, kamu kurum ve kuruluşları, özel sektörde farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketler 11 farklı şehirde gençlerle buluşuyor…

Bu kapsamda İlimizde de 10-11 Ocak 2024 tarihleri arasında Samsun Üniversitesi ev sahipliğinde TÜYAP Samsun Kongre ve Fuar Merkezinde Orta Karadeniz Kariyer Fuarı (OKAF’2024) düzenlenecektir.

Fuara İl Müdürlüğümüzce de katılım sağlanacak olup düzenlenecek standımızda ilimizin kültürel ve turistik değerleri ile ilgili tanıtımlar gerçekleştirilecektir. Ayrıca Müdürlüğümüz bünyesinde görev yürüten Arkeolog, Folklor Araştırmacısı, Müze Araştırmacısı, Turizm Araştırmacısı ve Kütüphaneciler tarafından meslekleri ve görev tanımları ile ilgili bilgiler sunulacaktır.

Her bölümden öğrenci ve mezunlara yönelik Kariyer Fuarında;
İş/staj imkanı yakalama şansı,
Mülakat simülasyonu, atölye/örnek olay çalışmaları,
Kariyer söyleşileri,
Kurum tanıtımları,
İşveren kariyer sohbetleri,
Alanında uzman kişilerle tanışma fırsatı imkanı bulabileceksiniz.

  Fuar Tarihi: 10-11 Ocak 2024
  Fuar Yeri:TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi (Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Sok. No:2 Tekkeköy/ SAMSUN)

  * Fuara giriş için Yetenek Kapısı üzerinden "Orta Karadeniz Kariyer Fuarı" na başvurmalı ve fuar sayfasından indirebileceğin ya da e-posta adresinden ulaşabileceğin QR kodunu fuar alanına girişte görevlilere okutmalısın.

  Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız...

  • Orta Karadeniz Kariyer Fuarı (OKAF'2024)
  • Orta Karadeniz Kariyer Fuarı (OKAF'2024)